GEALAN

W całej Europie GEALAN zatrudnia ponad 1400 osób. Od 2014 roku GEALAN jest częścią rodzinnej firmy VEKA AG z siedzibą w niemieckiej miejscowości Sendenhorst (Westfalia).

Wybierz Okna dla SIebie

Oferta

Gealan STV

Linear

Termoline

Optiline

Optiline plus

Okna Gealan

Grupa GEALAN jest jednym z wiodących producentów profili okiennych i drzwiowych z tworzyw sztucznych w Europie w zakresie innowacji, a wszystkie profile są opracowywane, produkowane i dystrybuowane we własnym zakresie. Stanowią one podstawę do nadawania oknom, drzwiom i nowoczesnym rozwiązaniom przesuwnym estetycznego wyglądu, wyjątkowej stabilności i bezpieczeństwa oraz najwyższych współczynników izolacyjności cieplnej.

Profesjonalne doradztwo

Najwyższa jakość produktu

Szybki i sprawny montaż

ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami

Twoje pytania i potrzeby są dla nas ważne. Jesteśmy gotowi, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje zapytania i omówić, jak możemy Ci pomóc. Nie wahaj się skontaktować z nami poprzez formularz kontaktowy, e-maila, lub telefon. Zasługujesz na profesjonalne wsparcie, a my jesteśmy tutaj, aby Ci je zapewnić.

E-mail

kontakt@ftr-solutions.eu

Telefon

+48 690 14 77 77

    Twój partner w dziedzinie stolarki okiennej, drzwi, rolet i parapetów. Jesteśmy synonimem nowoczesnych technologii i najwyższej jakości.

    Copyright © 2023 FTR Solutions, Wszelkie prawa zastrzeżone.