Salamander

Salamander to niezależne, działające aktywnie na arenie międzynarodowej przedsiębiorstwo, które konsekwentnie tworzy swoją historię. Znane jako dostawca najwyższej jakości nowoczesnych systemów profili okiennych marki Salamander, Brügmann bluEvolution i evolutionDrive. Od ponad 40 lat projektujący – w ścisłej współpracy ze swoimi klientami – profile okienne z PCW, drzwi i inne rozwiązania dla domu. 

Wybierz Okna dla SIebie

Oferta

greenEvolution Box

greenEvolution Curve

greenEvolution Flex/Flex A

greenEvolution Free

proEvolution Flex AD

proEvolution Flex MD

bluEvolution 73

bluEvolution 82 AD

bluEvolution 82 MD

bluEvolution 92

Okna Salamander

System greenEvolution od Salamander, to kolejny, rozwojowy krok w zakresie konstrukcji okien. Trwałe okno z PCW, pasujące do fasady i wnętrza pomieszczenia? Czemu nie? Dzięki różnorodności typów oklejenia powierzchni ram i skrzydeł, w tym – zastosowaniu najnowszej serii tzw. realMaterial – możliwe jest dopasowanie stolarki okienno – drzwiowej do każdego stylu architektonicznego – począwszy od klasycznego po nowoczesny. Dzięki sześciu, kompatybilnym grupom profili greenEvolution, śmiało można puszczać wodze fantazji i kreować najbardziej wyszukane kształty okien.

Profesjonalne doradztwo

Najwyższa jakość produktu

Szybki i sprawny montaż

ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami

Twoje pytania i potrzeby są dla nas ważne. Jesteśmy gotowi, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje zapytania i omówić, jak możemy Ci pomóc. Nie wahaj się skontaktować z nami poprzez formularz kontaktowy, e-maila, lub telefon. Zasługujesz na profesjonalne wsparcie, a my jesteśmy tutaj, aby Ci je zapewnić.

E-mail

kontakt@ftr-solutions.eu

Telefon

+48 690 14 77 77

    Twój partner w dziedzinie stolarki okiennej, drzwi, rolet i parapetów. Jesteśmy synonimem nowoczesnych technologii i najwyższej jakości.

    Copyright © 2023 FTR Solutions, Wszelkie prawa zastrzeżone.