VEKA

Firma VEKA posiada ponad 50-letnie doświadczenie i należy do pionierów produkcji systemów okiennych i drzwiowych z tworzywa sztucznego. To czołowy producent profili okiennych z PVC na świecie i dostawca systemów profili dla producentów drzwi i rolet.

Wybierz Okna dla SIebie

Oferta

Swingline

Perfectline Zaokrąglony

S-Line

Perfectline

Revento

Softline 76MD

Artline

Softline 82MD

Okna PVC VEKA

Grupa VEKA posiada najnowocześniejszy w Europie zakład do recyklingu starych okien, drzwi i rolet z PVC. Pozyskany materiał służy do produkcji nowych profili, bez obniżania ich jakości. Na początku działalności VEKA Polska hale produkcyjne i magazynowe zajmowały około 5,5 tysiąca metrów kwadratowych. Dziś to 52 tysiące metrów kwadratowych!

VEKA Polska weszła na polski rynek ze znakomitym systemem 3-komorowych profili Softline 58. Był to pierwszy w Polsce światowy system profili okiennych i drzwiowych. W latach 2003-2004 weszły cieplejsze 5-komorowe profile 70 mm, o nazwie Perfectline. Od roku 2005 VEKA oferuje wielokomorowe, energooszczędne profile Softline 82 (7-komorowe ramy, 6-komorowe skrzydła)

W 1994 roku VEKA Polska współpracowała z dwiema firmami produkującymi okna – dziś to ponad 150 firm w Polsce i za granicą!

Profesjonalne doradztwo

Najwyższa jakość produktu

Szybki i sprawny montaż

ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami

Twoje pytania i potrzeby są dla nas ważne. Jesteśmy gotowi, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje zapytania i omówić, jak możemy Ci pomóc. Nie wahaj się skontaktować z nami poprzez formularz kontaktowy, e-maila, lub telefon. Zasługujesz na profesjonalne wsparcie, a my jesteśmy tutaj, aby Ci je zapewnić.

E-mail

kontakt@ftr-solutions.eu

Telefon

+48 570 880 595

    Twój partner w dziedzinie stolarki okiennej, drzwi, rolet i parapetów. Jesteśmy synonimem nowoczesnych technologii i najwyższej jakości.

    Copyright © 2023 FTR Solutions, Wszelkie prawa zastrzeżone.