Aluprof

Aluprof S.A. należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty SA, firma z ponad 70 letnim doświadczeniem jest jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych oraz systemów osłon przeciwsłonecznych w Europie.

Wybierz Okna dla SIebie

Oferta

MB 104 Passive Aluprof

MB 104 Passive

MB 45-1

MB 45-1

MB 60-1

MB 60-1

MB 79N

MB 79N

MB 70HI

MB 70HI

MB 86EI

MB 86EI

MB 86N

MB 86N

MB Ferroline

MB Ferroline

MB Slimline typB

Okna Aluprof

W skład Aluprof wchodzą zakłady znajdujące się w Bielsku-Białej, Opolu, Ogrodzonej i Goleszowie a także w Złotowie, dysponujące nowoczesnym wyposażeniem: m.in. zautomatyzowaną linią do produkcji kształtowników zespolonych, ośmioma najnowszej generacji liniami do produkcji profili i skrzynek roletowych, żaluzji fasadowych oraz wydajnymi lakierniami, magazynami wysokiego składowania i sprawnym transportem. W Ogrodzonej firma posiada własne centrum badawczo – rozwojowe CBiI.

Profesjonalne doradztwo

Najwyższa jakość produktu

Szybki i sprawny montaż

ZAINTERESOWANY?

Skontaktuj się z nami

Twoje pytania i potrzeby są dla nas ważne. Jesteśmy gotowi, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje zapytania i omówić, jak możemy Ci pomóc. Nie wahaj się skontaktować z nami poprzez formularz kontaktowy, e-maila, lub telefon. Zasługujesz na profesjonalne wsparcie, a my jesteśmy tutaj, aby Ci je zapewnić.

E-mail

kontakt@ftr-solutions.eu

Telefon

+48 690 14 77 77

    Twój partner w dziedzinie stolarki okiennej, drzwi, rolet i parapetów. Jesteśmy synonimem nowoczesnych technologii i najwyższej jakości.

    Copyright © 2023 FTR Solutions, Wszelkie prawa zastrzeżone.